Strona główna
Zarząd SM
Rada Nadzorcza
Wydziały SM
Galeria
Przetargi
Ogłoszenie
Kontakt
                                                             Szanowni Państwo

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia  życzymy, aby wszystko, co dobre, miłe i radosne było zawsze blisko każdego z Was a zegar Nowego Roku odmierzał tylko szczęśliwe godziny.

        
Zarząd i Rada     Nadzorcza
Spółdzielni Mieszkaniowej
w Wąbrzeźnie
 ul. Sportowa 3

                                      Rozstrzygnięcie konkursu

Uprzejmie informujemy, że w dniu 20 października 2010 roku odbyło się spotkanie z wyróżnionymi w całorocznym konkursie na„Najpiękniejszy balkon i oczko zieleni”.
Komisja w składzie: Renata Szczodrowska, Renata Paszek, Leszek Kastner dwukrotnie dokonując oceny balkonów  jak i oczek zieleni zwracała  szczególną uwagę na różnorodność posadzonych roślin, kolorystykę, terminy kwitnienia, a także wkład pracy – usuwanie chwastów w oczkach zieleni. Chcemy zaznaczyć, że w bieżącym  roku budynki docieplane nie mogły brać udziału w powyższym konkursie ze względu na ustawione rusztowania.
Komisja nagrodziła wyróżniające się balkony i oczka zieleni:
Tadeusz  Kuca, Weronika Kmiecik, Halina Dulnikowska, Kazimierz Kamiński,Tadeusz Gierszewski, Dorota Maguza,Stanisława Lubińska, Cecylia Sobiechowska, Danuta Wanderska, Krystyna Tylmanowska, Teresa Stańczewska, Helena Owsińska, Janusz Tyl, Hanna Dzielska.
Przewodniczący Rady Nadzorczej i Prezes Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej podziękowali wyróżnionym osobom za włożoną pracę, co wpłynęło na podniesienie walorów estetycznych osiedli.
Spotkanie odbyło się przy kawie w warunkach kameralnych, na którym zostały wręczone nagrody.
 Zdjęcia z konkursu w galeri zdjeć.

 

 ____________________________________________________________________________

W chwili obecnej strona jest ciągle rozbudowywana. Dokładamy wszelkich starań, aby już wkróce zaprezentować Państwu pełen zakres naszej oferty. Obecnie służymy informacjami  ZAWARTYCH W ZAKŁADKACH.

 
Top